Spis treści

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym, które oferuje kompleksową księgowość oraz niezależnie obsługę kadr i płac z wykorzystaniem systemu ERP enova365. Z naszych usług mogą korzystać przedsiębiorcy z całej Polski. Księgowość prowadzona w biurze rachunkowym w oparciu o ten system ERP to nowoczesne rozwiązanie gwarantujące efektywność w połączeniu z bezpieczeństwem danych oraz minimalizacją błędów.

Nowoczesne oprogramowanie wspierające naszą pracę

Na co dzień w naszej pracy korzystamy z programu ERP enova365. Jesteśmy biurem rachunkowym obecnym na rynku od 2014 r. odpowiadającym na realne potrzeby Klientów. Najpierw dokładnie zapoznamy się z Twoją sytuacją biznesową, a następnie przygotujemy ofertę współpracy dopasowaną do Twojego przedsiębiorstwa. Połączenie naszego doświadczenia i wiedzy branżowej z funkcjonalnością nowoczesnego oprogramowania sprawia, że od lat zachowujemy najwyższy standard świadczonych usług. Na każdym etapie współpracy oferujemy swoją pomoc i doradzamy przedsiębiorcom, jeżeli tego potrzebują. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jako biuro rachunkowe powinniśmy być przede wszystkim zaufanym i skutecznym partnerem dla każdej firmy.

Za jakie obszary Twojego biznesu odpowiadamy?

Outsourcing finansowo-księgowy

Oferujemy pełen zakres usług księgowych i finansowych (outsourcing, zewnętrzne prowadzenie księgowości) dla firm z całego kraju. Zakres usług dostosowujemy do realnych potrzeb Klienta. Może to być pełna księgowość lub też prowadzenie rozliczeń i świadczenie wybranych usług z naszej oferty, która obejmuje m.in.:

- księgowość dla spółek – wg krajowych i międzynarodowych standardów rachunkowości;
- nadzór księgowy;
- wykonywanie analiz finansowych;
- konsolidacja sprawozdań finansowych grup kapitałowych;
- standaryzacja księgowości;
- doradztwo podatkowe.

Nasi specjaliści obsługują przedsiębiorstwa usługowe i produkcyjne z całej Polski, w tym z takich miast jak: Gdynia, Gdańsk, Sopot (Trójmiasto), Szczecin, Warszawa, Wrocław i Poznań. Posiadamy kompetencje w zdalnej obsłudze dużych firm oraz grup kapitałowych. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów.

Outsourcing kadrowo-płacowy

Ponadto proponujemy zdalną obsługę kadr i płac w modelu pełnym (outsourcing obsługi kadrowej i płacowy). Odpowiadają za to specjaliści ds. kadr i płac o niezbędnym przygotowaniu merytorycznym i doświadczeniu w pracy z różnymi przedsiębiorstwami - produkcyjnymi i usługowymi. Współpraca w tym zakresie obejmuje m.in.: prowadzenie dokumentacji pracowniczej, sporządzanie umów i wypowiedzeń, nadzorowanie czasu pracy, rozliczenia kadrowe, obsługę PPK, audyty kadrowo-płacowe, rozliczenia pracowników obcokrajowców, doradztwo dot. prawa pracy. Na każdym etapie dbamy o to, aby nasze usługi były zgodne z obowiązującym prawem, a priorytetem dla nas jest interes Klienta.

Indywidualne podejście

Potrzeby przedsiębiorców w zakresie księgowości oraz kadr i płac mogą być bardzo różne. Właśnie dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta. Najpierw zapoznamy się z potrzebami przedsiębiorstwa, a następnie przygotujemy ofertę współpracy szytą na miarę. Dzięki temu od lat budujemy pozycję zaufanego i nowoczesnego biura rachunkowego dla Klientów z całej Polski. Oferujemy różne modele współpracy, z którymi możesz zapoznać się pod tym linkiem.

Zapraszamy do kontaktu

Zależy Ci na sprawdzonym pewnym outsourcingu księgowości oraz spraw kadrowych? Skontaktuj się z naszym ekspertem. Jako Neofin poprowadzimy Twoje sprawy z troską o Twój interes. W codziennej pracy pomaga nam oprogramowanie enova365. Dzięki niemu komunikacja na linii biuro - przedsiębiorca jest wyjątkowo sprawna. Dotyczy to m.in. przesyłania dokumentów księgowych w oparciu o elektroniczny obieg dokumentów. Wszystko jest oparte o elektroniczny obieg dokumentacji. Zapraszamy do kontaktu - przedstawimy Ci możliwości współpracy najkorzystniejsze dla Ciebie!