Neofin księgowość i kadry z enova

Program enova365 to unikatowy system ERP

Dlaczego enova 365?

Korzystamy z systemu enova365 w celu zapewnienia naszym Klientom sprawnej obsługi, minimalizacji ryzyka błędów oraz przekazywanych wydruków za pomocą elektronicznego obiegu dokumentów i informacji. Współpraca z Klientami z wykorzystaniem jednego, zintegrowanego systemu, stanowi dodatkowe możliwości optymalizacji procesów zarządczych firmy – przy czym Klient używa i płaci jedynie za moduły operacyjne.

W licencji platynowej dla każdego operatora systemu można wybrać odpowiedni dla niego język interfejsu programu: polski lub angielski.

Bliska współpraca naszego Biura z  pozwala na pełne wykorzystanie funkcjonalności systemu enova i polecanie go firmom, które chcą się rozwijać w efektywny i optymalny kosztowo sposób.

Więcej informacji o systemie enova i możliwościach współpracy

 enova365 jest nowoczesnym systemem planowania i zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP) wykorzystywanym już przez ponad 8,5 tysiąca polskich firm. Znamy go doskonale i jesteśmy świadkami wzrostu efektywności zarządzania i zadowolenia z codziennej pracy w firmach, które go wdrożyły, dlatego polecamy enova naszym klientom.

Dla naszych klientów korzystanie z enova365 oznacza szybszy dostęp do danych o dowolnej porze i z dowolnego miejsca, brak potrzeby dostarczania nam dokumentacji papierowej, a co za tym idzie wygodę i oszczędność czasu. Natomiast dla nas enova 365 oznacza wysoką efektywność pracy, wygodną wymianę dokumentów i lepszą komunikację z klientem — m.in. dzięki możliwości dostępu do systemu z urządzeń stacjonarnych i mobilnych (laptop, tablet, smartfon) — a przez to możliwość zapewnienia usług na najwyższym poziomie.

Oprogramowanie enova ma budowę modułową i każdy z modułów występuje w wariantach funkcjonalnych, które można dobrać do aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa i z łatwością rozbudowywać wraz z jego rozwojem.

Dzięki ścisłej współpracy NEOFINu z firmą wdrożeniową XLE jesteśmy w stanie podjąć się prowadzenia księgowości nawet w najtrudniejszych przypadkach, wymagających daleko idącej indywidualizacji oprogramowania enova 365.

Modele pracy

Model On-line

W modelu pracy On-line pracujemy razem z klientem na wspólnej bazie danych znajdującej się u nas lub w serwerowni. Klient łączy się przez pulpit zdalny lub przeglądarkę internetową i za ich pośrednictwem może wprowadzać dokumenty.

Model Off-line

W modelu pracy Off-line klient także korzysta z enovy, ale posiada własną bazę danych. Dokumenty przekazuje nam w postaci plików wyeksportowanych z systemu enova365. Może także przekazać je tradycyjnie, w formie papierowej, następnie my zeskanujemy je, wykorzystując moduł enovy do rozpoznawania pisma.

Pulpit klienta

Udostępniamy klientowi usługę Pulpit Klienta Biura Rachunkowego, dzięki której może się on zalogować na swoje konto i przesyłać dane, komunikować się z nami i generować raporty. Różni się to od modelu on-line tym, że klient nie musi korzystać z systemu enova365 ani jakiegokolwiek innego systemu ERP.

Masz pytania, wątpliwości?

Zapraszamy do kontaktu

XLE systemy informatyczne

Szukasz nowoczesnego rozwiązania do efektywnego zarządzania procesami biznesowymi w Twojej firmie? Skorzystaj z oferty naszej braterskiej firmy XLE sp. z o.o. – specjalistów we wdrażaniu systemów ERP.