Nasz zespół – Wasze wsparcie

Dział księgowości i dział kadr dla Twojego biznesu – gdziekolwiek jesteś

Od 2009 roku tworzymy zespół specjalistów, który dzięki połączeniu kompetencji z wieloletnim doświadczeniem w zakresie outsourcingu księgowego i kadrowo-finansowego, zapewnia wysoki standard obsługi każdego podmiotu gospodarczego – niezależnie od wielkości czy branży. Bliskie są nam spółki mediowe oraz branża IT, ze względu na wykorzystanie nowoczesnych technologii informatycznych. Mamy też doświadczenie w księgowości i zagadnieniach kadrowych grup kapitałowych i spółek giełdowych.

Poprzez indywidualne podejście do Klienta, profesjonalnie świadczone usługi, fachowe doradztwo, opiekę biegłego rewidenta, wpieramy działalność i rozwój współpracujących z nami firm, stając się jednocześnie godnym zaufania partnerem na drodze do realizacji zaplanowanych działań biznesowych.

CHCESZ dołączyć do nas?

Co nas wyróżnia od standardowych biur rachunkowych?

PROFESJONALIZM

DOŚWIADCZENIE

KOMPETENCJE

Naszym atutem jest doświadczenie i wiedza poparta certyfikatami. Cechuje nas umiejętność modelowania i kształtowania procesów pod kątem potrzeb Klienta – w ten sposób optymalizujemy koszty oraz minimalizujemy ryzyko popełnienia błędu. Rozpoczynając współpracę z Klientem tworzymy zaplecze informatyczne, które pozwala na integrację biura rachunkowego ze strukturami przedsiębiorstwa Klienta, dzięki czemu możliwy jest elektroniczny obieg dokumentów i informacji. W stosowanych przez nas informatycznych rozwiązaniach księgowych i kadrowych wspiera nas na bieżąco ekspert od wdrożeń systemów ERP .

OPTYMALIZACJA

NOWOCZESNOŚĆ

WYSOKI STANDARD

Wyróżniamy się biegłą znajomością różnych systemów informatycznych, w tym klasy ERP, szczególnie lubimy oprogramowanie enova365. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom prostszy i szybszy proces księgowania, co umożliwi bardziej efektywne zarządzanie firmą oraz ułatwi podejmowanie trafnych decyzji biznesowych. Operujemy rozwiązaniami, dzięki którym jesteśmy w stanie obsłużyć najbardziej wymagających Klientów.

Masz pytania, wątpliwości?

Zapraszamy do kontaktu

XLE systemy informatyczne

Szukasz nowoczesnego rozwiązania do efektywnego zarządzania procesami biznesowymi w Twojej firmie? Skorzystaj z oferty naszej braterskiej firmy XLE sp. z o.o. – specjalistów we wdrażaniu systemów ERP.