Nasz zespół – Wasze wsparcie

Dział księgowości i dział kadr dla Twojego biznesu – gdziekolwiek jesteś

Od 2009 roku tworzymy zespół specjalistów, który dzięki połączeniu kompetencji z wieloletnim doświadczeniem w zakresie outsourcingu księgowego i kadrowo-finansowego, zapewnia wysoki standard obsługi każdego podmiotu gospodarczego – niezależnie od wielkości czy branży. Biuro rachunkowe Neofin blisko współpracuje ze spółkami mediowymi oraz branżą IT, ze względu na wykorzystanie nowoczesnych technologii informatycznych – głównie ERP enova 365. Mamy też doświadczenie w księgowości i zagadnieniach kadrowych grup kapitałowych i spółek giełdowych.

Poprzez indywidualne podejście do Klienta, profesjonalnie świadczone usługi, fachowe doradztwo, opiekę biegłego rewidenta, wpieramy działalność i rozwój współpracujących z nami firm, stając się jednocześnie godnym zaufania partnerem na drodze do realizacji zaplanowanych działań biznesowych. 

CHCESZ dołączyć do nas?

dział księgowy i dział kadr – zespół neofin

Co nas wyróżnia od standardowych biur rachunkowych?

PROFESJONALIZM

DOŚWIADCZENIE

KOMPETENCJE

Naszym atutem jest doświadczenie i wiedza poparta certyfikatami. Cechuje nas umiejętność modelowania i kształtowania procesów pod kątem potrzeb Klienta – w ten sposób optymalizujemy koszty oraz minimalizujemy ryzyko popełnienia błędu. Rozpoczynając współpracę z Klientem tworzymy zaplecze informatyczne, które pozwala na integrację biura rachunkowego ze strukturami przedsiębiorstwa Klienta, dzięki czemu możliwy jest elektroniczny obieg dokumentów i informacji. W stosowanych przez nas informatycznych rozwiązaniach księgowych i kadrowych wspiera nas na bieżąco ekspert od wdrożeń systemów ERP .

OPTYMALIZACJA

NOWOCZESNOŚĆ

WYSOKI STANDARD

Wyróżniamy się biegłą znajomością różnych systemów informatycznych, w tym klasy ERP, szczególnie lubimy oprogramowanie enova 365.

Migrujemy dane!

Masz wdrożony ERP, a może korzystasz z kilku narzędzi informatycznych? W celu integracji danych, zapewnienia sprawnego funkcjonowania danych w systemie mamy możliwości oraz doświadczenie w migracji danych z programów Comarch Optima, Sage, Symfonia. 

Dzięki doświadczeniu w pracy z wykorzystaniem systemów informatycznych oraz bliskiej współpracy z firmą wdrażającą oprogramowanie ERP, możemy zaproponować naszym klientom prostszy i szybszy proces księgowania, co umożliwi bardziej efektywne zarządzanie firmą oraz ułatwi podejmowanie trafnych decyzji biznesowych. Operujemy rozwiązaniami, dzięki którym jesteśmy w stanie obsłużyć najbardziej wymagających Klientów.

Podejmując współpracę z biurem rachunkowym Neofin, wybierasz 1 z 4 modeli, w zależności od tego, jakie potrzeby i możliwości ma Twoje przedsiębiorstwo. Dzięki temu, możemy być Twoim działem księgowym i kadrowo-płacowym w dowolnym miejscu. Nasi Klienci są zarówno w trójmieście – Gdynia, Gdańsk, jak również w innych miastach Polski, m.in.: Warszawa, Wrocław, Poznań, Szczecin.

Czy już wiesz, jaki model współpracy jest dla Ciebie dogodny?

XLE systemy informatyczne

Szukasz nowoczesnego rozwiązania do efektywnego zarządzania procesami biznesowymi w Twojej firmie? Skorzystaj z oferty naszej braterskiej firmy XLE sp. z o.o. – specjalistów we wdrażaniu systemów ERP.