Przejdź do treści

Outsourcing księgowości – usługi zdalne z ERP enova365

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe i finansowe (outsourcing księgowości) dla podmiotów z całej Polski z wykorzystaniem efektywnego narzędzia do elektronicznego obiegu dokumentów oraz rozliczeń – oprogramowania ERP enova365.

outsourcing księgowości z enova365 obrazek
Outsourcing księgowości - oferta

W ofercie outsourcingu Neofin księgowość informatycznie:

ikonka V

Pełna księgowość – wg krajowych i międzynarodowych standardów rachunkowości

ikonka V

Sprawozdania finansowe

ikonka V

Analizy finansowe

ikonka V

Nadzór księgowy

ikonka V

Konsolidacja sprawozdań finansowych grup kapitałowych

ikonka V

Standaryzacja księgowości

ikonka V

Specjalistyczne usługi rachunkowe

ikonka V

Obsługa audytów i kontroli

ikonka V

Sprawozdania GUS

Usługi finansowe - oferta

Usługi finansowe w biurze rachunkowym Neofin to m. in. przygotowywanie przelewów za:

ikonka V

zobowiązania handlowe 
w systemie bankowym Klienta

ikonka V

zobowiązania wynagrodzeniowe 
w systemie bankowym Klienta

ikonka V

zobowiązania podatkowe 
w systemie bankowym Klienta

Ponadstandardowe biuro rachunkowe

Co wyróżnia biuro rachunkowe Neofin

Jako ponadstandardowe Biuro Rachunkowe, nasze usługi księgowości wyróżnia biegła znajomość różnych systemów informatycznych. Prowadzisz księgi rachunkowe z enova 365? Mamy doświadczenie w outsourcingu księgowości z enova365 dla firm w całej Polsce. Od wielu lat pracujemy zdalnie oraz hybrydowo, a każdym Klientem indywidualnie zajmuje się zorganizowany zespół księgowych.

Opiekujemy się małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami, jak i grupami kapitałowymi. Projektujemy systemy księgowe tak, by spełniały wymagania narzucane przepisami prawa, jak również wspierały naszych Klientów w analizach i podejmowaniu decyzji. Dzięki funkcjonalnościom systemu enova365, umożliwiamy wgląd w księgi rachunkowe online. Zdalna wymiana informacji między Biurem Rachunkowym Neofin a Klientem zapewnia sprawną komunikację w dowolnym miejscu i czasie.

Na czym polega outsourcing księgowości? Przeczytaj artykuł i oceń, czy Twoja firma w ten sposób może dokonać efektywnej kosztowo zmiany w tym obszarze administracyjnym. 

zdalne usługi księgowości z enova365 obrazek
outsourcing księgowości przez zespoły Neofin obrazek

Księgowi w Neofin

Jakie zespoły księgowych pracują dla Twojej firmy?

Współpracując z biurem rachunkowym Neofin, pracuje dla Ciebie doświadczony zespół specjalistów z zakresu rachunkowości. Doświadczenie księgowych sięga również księgowości z enova 365, gwarantując Klientom rozliczenia zawsze zgodne z przepisami prawa.

Nasze Księgowe i Księgowi pracują dla firm w całej Polsce, a działamy między innymi w miastach: trójmiasto – Gdynia, Gdańsk, Sopot, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Poznań. Mamy doświadczenie w obsłudze firm usługowych oraz produkcyjnych. Przeczytaj referencje od naszych Klientów.

Chcesz zmniejszyć koszty utrzymania działu księgowości w swojej firmie – bo 1 księgowa nie jest w stanie stale obsługiwać przelewy, prowadzić księgi rachunkowe / księgi handlowe, sprawozdania, analizy? Nie musisz zatrudniać dodatkowych księgowych w swojej firmie. Skorzystaj z outsourcingu i dopasuj zakres oraz model współpracy z Biurem Rachunkowym do swoich potrzeb. 

Wybierz model współpracy z biurem rachunkowym Neofin z wykorzystaniem oprogramowania ERP enova365.

Co więcej 

IP BOX, BI, doradztwo w zakresie usług księgowości

Zajmujesz się planowaniem i podejmowaniem decyzji biznesowych? U nas analizy finansowe możesz otrzymywać na bieżąco, nie musisz czekać do końca miesiąca. Nie dość, że generowane z aktualnych danych, to jeszcze wizualnie piękne – takie raporty tworzymy. Zakochasz się w narzędziu enova365 BI – Business Intelligence – tak jak my!

Działania Twojej firmy obejmują wprowadzanie innowacji, zarabiasz na własnych programach komputerowych lub na patentach – jesteś beneficjentem IP Box? W biurze rachunkowym NEOFIN wiemy wszystko o IP BOX, mamy doświadczenie w obsłudze firm, które korzystają z ulgi na prace B+R, tworzymy raporty dotyczące wynagrodzeń i wskazanych odliczeń podatkowych. Rozliczamy w ramach usług księgowości również IPBOX z enova365.

Ponadto doradzamy. Nie musisz być na bieżąco z przepisami. Wystarczy, że zespoły księgowych z biura rachunkowego Neofin się w tym specjalizują – doradzimy, wesprzemy, rozliczymy. Z nami możesz po prostu skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

analizy biznesowe dla księgowości z enova365 obrazek
automatyzacja procesów księgowości z enova365 obrazek

CRM

Twoja baza danych i zarządzanie należnościami

Marzy Ci się uporządkowana baza danych, integracja w 1 systemie? Słusznie, to rozwiązanie usprawnia obsługę klienta, zachwyci też Twoich pracowników.

A może masz problem z windykacją należności? W ramach modułu CRM enova365 można zautomatyzować również ten proces – system wychwyci dłużnika i wówczas nie ucieknie od powiadomień o należnościach.

Sprawdź, z jakich jeszcze funkcjonalności możesz skorzystać w integracji z księgowością z enova 365 i modułem kadrowym. Skorzystaj ze wsparcia Autoryzowanego Partnera oprogramowania ERP enova365.

ERP 

Wsparcie informatycznie w outsourcingu księgowości z enova365

Masz wdrożony system informatyczny, a może korzystasz z kilku narzędzi? Jesteśmy tu po to, by usprawniać i ułatwiać Twoje biznesowe funkcjonowanie i mamy możliwości, jak też doświadczenie w migracji danych z Comarch Optima, Sage, Symfonia do systemu enova365. 

Nie zapominaj, że wspiera nas firma wdrażająca systemy informatyczneXLE Sp. z o.o. Wraz z XLE, Autoryzowanym Partnerem enova365 pomożemy, przeniesiemy wszystko bez szkód do Twojego nowego systemu!

XLE logo systemy informatyczne dla księgowości

Interesują Cię nasze usługi w obszarze kadrowo-płacowym?

logo neofin kadry i płace

Zobacz, jak wyceniamy nasze usługi finansowe i księgowe


Formularz kontaktowy

Zadaj pytanie dotyczące obsługi księgowości lub księgowości z enova365:

    Szybki kontakt z Neofin

    Biuro Obsługi Klienta