Przejdź do treści

Referencje dla biura rachunkowego Neofin Gdynia za obsługę księgowości i kadr

Warszawa, 6 września 2023 r.

LIST REFERENCYJNY

W imieniu spółek należących do Grupy UNITED CLINICS rekomenduję biuro rachunkowe Neofin Sp. z o.o. Sp. k. w zakresie usług obejmujących kompleksową obsługę księgowości i kadr. 

O nas

Grupa United Clinics to sieć profesjonalnych klinik oraz laboratoriów stomatologicznych. Jesteśmy liderem w zakresie kompleksowej i innowacyjnej opieki stomatologicznej, której celem jest poprawa zdrowia jamy ustnej i ogólnego samopoczucia naszych pacjentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów współpracuje ze sobą, aby zapewnić wyjątkową, holistyczną, skoncentrowaną na pacjencie opiekę z zaangażowaniem w jakość, uczciwość i empatię. Koncentrując się na najnowszych trendach branżowych i technologiach, staramy się zapewnić naszym pacjentom najlepsze możliwe wyniki i przekraczać oczekiwania we wszystkim, co robimy. Grupa, której głównym Udziałowcem jest fundusz Innova Capital rozpoczęła swą działalność w 2021 roku, a od 2022 roku rozpoczęła współpracę z biurem rachunkowym Neofin. 

Dlaczego wybraliśmy i rekomendujemy biuro rachunkowe Neofin

  1. Wiedza specjalistyczna: Neofin wykazuje głębokie zrozumienie złożoności zagadnień księgowych i płacowych. Zespół Neofin posiada rozległą wiedzę na temat specyficznych dla branży przepisów i wymogów, dzięki czemu dane księgowe i płacowe naszych klinik i laboratoriów są zawsze zgodne z obowiązującymi przepisami. 
  2. Dokładność i precyzja: Pracownicy Neofin mają bardzo skrupulatne podejście do zarządzania naszą dokumentacją finansową, zapewniając, że każda transakcja jest wolna od błędów i prawidłowo uzgodniona. 
  3. Indywidualne rozwiązania: Jednym z najbardziej wartościowych aspektów współpracy z Neofin jest ich zdolność do dostosowywania swoich usług do naszych potrzeb. Ze strony Neofin mamy dedykowanych do współpracy profesjonalistów co wpływa na ich dostępność i bardzo dobrą komunikację w codziennej pracy. 
  4. Technologia: Neofin wykorzystuje najnowsze oprogramowanie księgowe i płacowe, które zwiększa wydajność i minimalizuje błędy. Z naszej strony mamy wgląd do baz danych naszych spółek, co pozwala nam na bezpośredni dostęp do niezbędnych danych.
  5. Zaufanie: Zaufanie w zakresie udostępniania i przetwarzania wrażliwych informacji finansowych jest dla nas priorytetem. Standardy etyczne i uczciwość Neofin są bez zarzutu, dzięki czemu czujemy się bezpiecznie powierzając im nasze dane. 
  6. Długoterminowe partnerstwo: Dzięki współpracy z Neofin i obustronnych doświadczeniach, nowe spółki w naszej Grupie mogą liczyć na pełne wsparcie ich Zespołu od pierwszego dnia rozpoczęcia działalności.  

Podsumowanie

Neofin to profesjonalne wsparcie naszego biznesu. Ich doświadczenie, dokładność i zaangażowanie w nasz sukces sprawiają, że są bardzo dobrym wyborem w zakresie usług księgowych i kadrowo-płacowych. Rekomendujemy Neofin każdej firmie poszukującej niezawodnego i sprawnego partnera finansowego. 

Tomasz Chabior
Dyrektor Finansowy Grupy United Clinics

Referencje dla biuro rachunkowe Gdynia od UTD skan 1
Referencje od UTD skan 2