Przejdź do treści

Rydoo poleca usługi Neofin w obszarze obsługi kadrowo-płacowej

Warszawa, 15 kwietnia 2021

W imieniu firmy RYDOO polecam biuro rachunkowe NEOFIN Sp. z o.o. Sp. k.

RYDOO działa w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu. Jesteśmy firmą międzynarodową, oferujemy firmom i ich pracownikom łatwość planowania i organizowania podróży służbowych przy wykorzystaniu – przyjaznej użytkownikowi – aplikacji mobilnej oraz desktopowej. Stosujemy nowoczesne technologie, cenimy wygodę i optymalizację pracy, stąd właśnie takie aspekty braliśmy pod uwagę wybierając partnera, który zadba o realizację naszych procesów kadrowo-płacowych.

Współpracę z biurem rachunkowym Neofin rozpoczęliśmy we wrześniu 2016 roku (w ramach działalności firmy iAlbatros). Zespół Neofin zajmował się wówczas stałą, kompleksową obsługą księgową naszej firmy, rozliczeniami podatkowymi i budżetowymi, obsługą kadrowo-płacową ponad 80 pracowników, jak również doradztwem w tych obszarach.

W tej chwili współpracujemy w zakresie kadrowo-płacowym i dużą wartością dla nas jest rzetelna i sprawna opieka kadrowo-płacowa, efektywna wymiana danych oraz informacji, co w rezultacie oszczędza nasz czas, pozwala nam na skupieniu się w realizacji naszych celów biznesowych. Mamy pewność, że nasze obowiązki jako pracodawcy są realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w przypadku pojawiających się wątpliwości, możemy skorzystać z eksperckich porad ze strony zespołu Neofin.


Anna Kołodziejczyk, Prokurent
Daniel Szychowski, Prokurent

www.rydoo.com