Przejdź do treści

Referencje dla biura rachunkowego Neofin Gdynia za obsługę kadrowo-płacową oraz księgowości

Poznań, 04.12.2023 r.

LIST REFERENCYJNY

W imieniu firmy Positive Polska  
polecam outsourcing usług kadrowo-płacowych oraz księgowości realizowany przez biuro rachunkowe Neofin Sp. z o.o. Sp. k.

Positive Polska jest firmą usługową, specjalizującą się w outsourcingu procesowym. 

Współpracę z Neofinem rozpoczęliśmy od 2019 roku od początku w zakresie obsługi kadr i płac oraz księgowości. W 2020 roku zaczęliśmy korzystać ze zdalnego dostępu do systemu enova365, co umożliwiło nam wgląd do danych w dowolnym momencie. Wraz z wprowadzonym ustawowo wymaganiem PPK, w 2021 roku rozszerzyliśmy obsługę kadrowo płacową o Pracownicze Plany Kapitałowe. 

Biuro rachunkowe Neofin podchodzi do wymaganych zadań z należytą rzetelnością. W ramach świadczonych usług biuro rachunkowe Neofin zajmuje się całością zagadnień związanych z prowadzeniem ksiąg rachunkowych, dokumentacją kadrową oraz przygotowaniem list płac.  Szczególnie chciałbym wyróżnić zespół kadr, który na początku naszej współpracy przeprowadzał ponad 600 naliczeń pracowników. 

W efekcie bardzo dobrej współpracy z biurem rachunkowym Neofin, w 2023 roku przekazaliśmy do obsługi spółkę e-Positive oraz Pro Service AS – również w zakresie księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej. 

Szczególnie polecam biuro rachunkowe Neofin przedsiębiorcom, którzy chcą zlecić obsługę księgową i kadrowo-płacową doświadczonemu zespołowi, z dostępem do usług online z wykorzystaniem oprogramowania enova365.

Adam Smierzchalski
Dyrektor komplementariusza Positive Polska LTD Sp. z o.o.

Referencje dla biura rachunkowego Neofin od Positive Polska