Przejdź do treści

C.Hartwig Gdynia poleca usługi płacowe realizowanie przez Neofin

Gdynia, 02.03.2021

C.Hartwig Gdynia S.A. to wiodące przedsiębiorstwo z branży TSL, działające na rynku krajowym i międzynarodowym od 1858 roku. Oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania w spedycji morskiej, lotniczej, multimodalnej, drobnicowej oraz transportu drogowego. 

Współpracę z Neofinem rozpoczęliśmy w 2020 roku, gdy po zmianach organizacyjnych w Spółce, zaistniała potrzeba przekazania obsługi rozliczeń płacowych około 350 pracowników C.Hartwig z Centrum Usług Wspólnych do nowej jednostki zewnętrznej. 

Doceniamy wsparcie Neofinu, które uwzględnia specyfikę firmy, a przy tym wykorzystuje oprogramowanie enova365, które zaczęliśmy stosować w naszej Spółce i za pomocą którego realizujemy wewnętrznie obsługę kadrową.  Dzięki zaangażowaniu zespołu Neofin zyskaliśmy sprawną obsługę naszych rozliczeń, bieżącą ewidencję i podgląd do dokumentów w czasie rzeczywistym, bez potrzeby przekazywania materiałów w formie papierowej. Zostaliśmy również odciążeni w obszarze przygotowania deklaracji do US i ZUS, przygotowaniu i przekazywaniu danych do GUS i PFRON. Ponadto możemy stale korzystać z konsultacji oraz doradztwa podatkowego i prawa pracy.

Tym samym rekomendujemy outsourcing płacowy prowadzony przez Neofin.

Andrzej Hass,
Dyrektor ds. finansowych, Wiceprezes Zarządu

www.chg.pl