Przejdź do treści

SpyroSoft poleca biuro rachunkowe Neofin

Wrocław, 29.11.2019

Działamy w branży IT w skali europejskiej. Pracujemy nad projektami dla dużych firm z branży automotive, bankowości czy Industry 4.0 oraz dla zachodnich startupów. Dla naszych klientów przygotowujemy biznesowe rozwiązania programistyczne dopasowane do zdefiniowanych, indywidualnych potrzeb. Stawiamy na bliski kontakt z klientem, by zapewnić celne dopasowanie narzędzi i uważamy, że nasz zespół (aktualnie 400 pracowników) musi mieć zapewnione odpowiednie warunki, w tym warunki organizacyjne, by nasza wizja była realizowana i klient otrzymywał satysfakcjonujący produkt.

Rozwijamy się szybko. Ulokowaliśmy się w 3 miejscach w Polsce: we Wrocławiu, Krakowie i Białymstoku, a prowadzenie naszych spraw kadrowo-płacowych powierzyliśmy Neofinowi już w 2016 roku, by każde z naszych biur miało dostęp do nowoczesnej, wieloelementowej obsługi kadrowej i księgowej.

W ramach usług świadczonych przez Neofin otrzymujemy między innymi kompleksową obsługę księgową, prowadzenie rozliczeń podatkowych, budżetowych, wsparcie w procesie badania sprawozdań finansowych oraz realizacja obsługi kadrowej i płacowej, w tym rozliczeń i pełnej dokumentacji. Ponadto biuro rachunkowe Neofin zapewnia nam stałe doradztwo w obu obszarach – księgowym i kadrowym. Jako firma z branży IT, korzystamy również z doradztwa i rozliczeń specyficznych dla naszej branży, które dotyczą wynagrodzeń pracowników za prawa autorskie.

Biuro rachunkowe Neofin wyróżnia się przez swoje informatyczne podejście, które cenimy. To daje nam możliwość skorzystania ze zintegrowanego oprogramowania obejmującego księgowości i kadry – usprawnienia obiegu dokumentacji i informacji, dalszego rozwoju procesów biznesowych w naszej firmie.

Dzięki Neofinowi w SpyroSoft zyskaliśmy profesjonalną, nowoczesną obsługę księgową oraz kadrowo-płacową i zdecydowanie rekomendujemy to biuro rachunkowe.

Wojciech Bednaruś, Członek Zarządu

www.spyro-soft.com