Przejdź do treści

Referencje dla biura rachunkowego Neofin

Gdynia, 28.02.2022 r.

W imieniu firmy Forever Entertainment polecam usługi kadrowo-płacowe oraz księgowości realizowane przez 

Neofin Sp. z o.o. Sp. k. (dalej Neofin) 

Forever Entertainment S.A. działa w branży gier wideo. Jesteśmy wiodącym wydawcą gier wideo na konsolę Nintendo Switch oraz producentem i wydawcą własnych tytułów. Więcej informacji o naszej działalności prezentujemy na naszej stronie internetowej: https://forever-entertainment.com/ 

Współpracę z Neofin rozpoczęliśmy w 2019 roku odchodząc od tradycyjnej księgowości prowadzonej przez standardowe biuro rachunkowe. Podstawą wyboru firmy  Neofin była jej  nowoczesna i kompleksowa oferta usług outsourcingu księgowości oraz outsourcingu kadrowo-płacowego. Usługi te zostały dopasowane do specyfiki firmy produkującej gry – rozliczeń ich produkcji i sprzedaży.  Dzięki zaangażowaniu zespołu Neofin oraz dzięki wdrożonej elektronicznej wymianie dokumentów i informacji, zyskaliśmy szybszą obsługę naszych rozliczeń, bieżącą ewidencję i podgląd do dokumentów w czasie rzeczywistym. Zostaliśmy również odciążeni w kontaktach z US i ZUS. Ponadto uzyskaliśmy dostęp do konsultacji i doradztwa podatkowego, rachunkowego, czy też dotyczących przepisów prawa pracy.  

Usługi dostarczone przez Neofin były jednym z filarów dynamicznego wzrostu Forever Entertainment w ostatnich trzech latach.   

Dbając o nasz stały rozwój, wspólnie poszukiwaliśmy dalszych możliwości usprawnienia naszych procesów biznesowych poprzez wprowadzenie odpowiedniego oprogramowania. Na bazie obserwacji możliwości systemu enova365, na którym pracuje biuro rachunkowe Neofin, zdecydowaliśmy się zainwestować we wdrożenie tego oprogramowania ERP w naszej firmie i planujemy jego rozbudowanie o kolejne moduły.   

Zbigniew Dębicki, Prezes Zarządu