Przejdź do treści

Outsourcing księgowości – zdalnie z ERP enova365

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe i finansowe dla podmiotów z całej Polski z wykorzystaniem narzędzi do elektronicznego obiegu dokumentów DMS z enova365

usługi księgowości z enova365 obrazek
Outsourcing księgowości - oferta

W ofercie Neofin księgowość informatycznie:

Outsourcing księgowy – pełna księgowość – wg krajowych i międzynarodowych standardów rachunkowości

Sprawozdania finansowe

Analizy finansowe

Nadzór księgowy

Konsolidacja sprawozdań finansowych grup kapitałowych

Standaryzacja księgowości

Specjalistyczne usługi rachunkowe

Obsługa audytów i kontroli

Sprawozdania GUS

Usługi finansowe - oferta

Nasze usługi finansowe to między innymi:

przygotowanie przelewów
za zobowiązania handlowe 
w systemie bankowym Klienta

przygotowanie przelewów
za zobowiązania wynagrodzeniowe 
w systemie bankowym Klienta

przygotowanie przelewów
za zobowiązania podatkowe 
w systemie bankowym Klient

Ponadstandardowe biuro rachunkowe

Co wyróżnia biuro rachunkowe Neofin

Jako ponadstandardowe Biuro Rachunkowe, wyróżniamy się biegłą znajomością różnych systemów informatycznych, w tym polecamy enova365 – z możliwością prowadzenia outsourcingu księgowości dla firm w całej Polsce. Od wielu lat pracujemy zdalnie oraz hybrydowo, a każdym Klientem indywidualnie zajmuje się doświadczona księgowa lub cały zespół księgowy.

Opiekujemy się małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami, jak i grupami kapitałowymi. Projektujemy systemy księgowe tak, by spełniały wymagania narzucane przepisami prawa, jak również wspierały naszych Klientów w analizach i podejmowaniu decyzji. Dzięki funkcjonalnościom systemu enova 365, możemy udostępniać wgląd w księgi rachunkowe online. Zdalna wymiana informacji między naszym Biurem Rachunkowym a Klientem umożliwia komunikację w dowolnym miejscu i czasie.

Na czym polega outsourcing księgowości? Przeczytaj artykuł i oceń, czy Twoja firma w ten sposób może dokonać efektywnej kosztowo zmiany w obszarze administracyjnym. 

Neofin outsourcing dla biznesu informatycznie z enova365 obrazek
zespoły księgowych Neofin informatycznie

O naszych zespołach księgowych

Jakie zespoły księgowych pracują dla Twojej firmy?

Współpracując z biurem rachunkowym Neofin, pracuje dla Ciebie doświadczony zespół specjalistów z zakresu rachunkowości – w całej Polsce, a działamy już w miastach: Gdynia, Gdańsk, Sopot (trójmiasto i okolice), Szczecin, Warszawa, Wrocław, Poznań. Sprawdź referencje od naszych Klientów.

Chcesz zmniejszyć koszty utrzymania działu księgowości  w swojej firmie – bo 1 księgowa nie jest w stanie stale obsługiwać przelewy, prowadzić Twoje księgi rachunkowe / księgi handlowe, sprawozdania, analizy? Dopasuj zakres i model współpracy z Biurem Rachunkowym do swoich potrzeb. 

Sprawdź, jakie proponujemy opcje współpracy z naszym biurem rachunkowym z wykorzystaniem oprogramowania ERP enova365.

Co więcej 

IP BOX, BI, doradztwo

Zajmujesz się planowaniem i podejmowaniem decyzji biznesowych? U nas analizy finansowe możesz otrzymywać na bieżąco, nie musisz czekać do końca miesiąca. Nie dość, że generowane z aktualnych danych, to jeszcze wizualnie piękne – takie raporty tworzymy. Zakochasz się w narzędziu enova365 BI – Business Intelligence – tak jak my!

Działania Twojej firmy obejmują wprowadzanie innowacji, zarabiasz na własnych programach komputerowych lub na patentach – jesteś beneficjentem IP Box? W NEOFIN wiemy wszystko o IP BOX, mamy doświadczenie w obsłudze firm, które korzystają z ulgi na prace B+R, tworzymy raporty dotyczące wynagrodzeń i wskazanych odliczeń podatkowych. Rozliczamy IPBOX.

Ponadto doradzamy. Nie musisz być na bieżąco z przepisami – wystarczy, że my się w tym specjalizujemy – doradzimy, wesprzemy, rozliczymy. Z nami możesz po prostu skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

analizy biznesowe informatycznie obrazek
zarządzanie procesami biznes informatycznie obrazek

CRM

Twoja baza danych i zarządzanie należnościami

Marzy Ci się uporządkowana baza danych, integracja w 1 systemie? Słusznie, to rozwiązanie usprawnia obsługę klienta, zachwyci też Twoich pracowników.

A może masz problem z windykacją należności? Możemy zautomatyzować również ten proces – system wychwyci dłużnika i wówczas nie ucieknie od powiadomień o należnościach.

ERP 

Wsparcie informatycznie

Masz wdrożony system informatyczny, a może korzystasz z kilku narzędzi? Jesteśmy tu po to, by usprawniać i ułatwiać Twoje biznesowe funkcjonowanie i mamy możliwości oraz doświadczenie w migracji danych z Comarch Optima, Sage, Symfonia do systemu enova365. 

Nie zapominaj, że wspiera nas firma wdrażająca systemy informatyczneXLE Sp. z o.o. Pomożemy, przeniesiemy wszystko bez szkód do Twojego nowego systemu!

To jak, gotowi na potężny zastrzyk pozytywnych zmian w organizacji Twojej firmy?

XLE logo systemy informatyczne dla księgowości

Interesują Cię nasze usługi w obszarze kadrowo-płacowym? Sprawdź, dlaczego warto.

Sprawdź, jak wyceniamy poszczególne usługi finansowo-księgowe


Formularz kontaktowy

Zgłoś się do nas

    Szybki kontakt

    Biuro Obsługi Klienta