Przejdź do treści

Kompleksowa obsługa 
kadrowo-płacowa 

– od chwili zatrudnienia pracownika.
Z nami nie potrzebujesz oddzielnego działu kadr, by mieć uporządkowane i sprawnie działające kwestie zarządzania wynagrodzeniami – w pełnym zakresie, nieobecnościami, badaniami lekarskimi, obowiązkowymi szkoleniami typu BHP, czy też wyposażeniem pracowników. Dbamy o ludzi, wykorzystując najbardziej nowoczesne rozwiązania ERP, polecając jednocześnie system enova365.

obsługa kadr i płac zdalnie z Neofin obrazek
Outsourcing kadrowo-płacowy - oferta

W ofercie Neofin kadry i płace informatycznie:

Pełna obsługa kadrowo-płacowa

Obsługa płacowa

Obsługa umów cywilno-prawnych

Obsługa rozliczeń obcokrajowców

Audyty kadrowo-płacowe

System do elektronicznego obiegu dokumentów

System do wglądu online w dane o zatrudnieniu

Opracowania aktów wewnętrznego prawa

Zestawienia niestandardowe

Analizy BI

Rozliczanie składek PFRON

Sprawozdania GUS

Deklaracje roczne PIT

Reprezentacja podczas kontroli urzędowych

Obsługa PPK

Doradztwo dot. prawa pracy

zespół kadrowych Neofin informatycznie
Doświadczenie

Outsourcing rozliczeń kadrowych – zdalne usługi świadczone przez doświadczone kadrowe

Zapewniamy outsourcing kadrowo-płacowy, czyli kompleksową obsługę kwestii administracji kadr oraz rozliczenia kadr w firmach różnej wielkości, w tym z oddziałami rozlokowanymi w odległych miejscach. Dzięki outsourcingowi zyskujesz dział kadr bez obciążania swojej firmy kolejnymi etatami. Z usługami Neofin dokumentacja kadrowa i płacowa jest zawsze zgodna z obowiązującymi przepisami.

Sprawne działanie w całej Polsce zawdzięczamy przede wszystkim kadrowym, które pracują biegle w systemie enova 365. Stale też dbamy, by narzędzia informatyczne, z których korzystamy, spełniały kryteria bezpieczeństwa danych. Zdalne prowadzenie procesów kadrowo-płacowych realizujemy od wielu lat, dzięki czemu jesteśmy przygotowani i wciąż efektywnie funkcjonujący w sytuacji kwarantanny, czy izolacji.

e-dokumentacja

Cyfryzacja dokumentacji pracowniczej

Jak wprowadzić w firmie teczki pracownicze w wersji elektronicznej? Nasz outsourcing kadrowy obejmuje również wprowadzanie i prowadzenie e-teczek osobowych, ich bezpieczne przechowywanie, dogodny dostęp oraz aktualizację danych. O e-teczkach pracowniczych i enova 365 piszemy więcej na blogu.

Zadbamy również o wszelkie aspekty związane z PPK – Pracowniczymi Planami Kapitałowymi. Przeczytaj nasz artykuł o PPK i rozwiązaniu enova365, które usprawnia komunikację i obieg dokumentów pracowniczych.

Na co dzień w naszej pracy wspiera nas zespół Autoryzowanego Partnera enova365 – firma XLE. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w ten system.

informatyczna obsługa dokumentacji pracowniczej obrazek
kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa informatycznie obrazek
Kompleksowa obsługa płac

Jak jeszcze możemy Tobie pomóc w obszarze płac?

Czy kontakt z urzędami zwiększa Twoją satysfakcję z biznesu? I tutaj odciążamy przedsiębiorców – ograniczymy do minimum Twoje zaangażowanie w kontakty z urzędami skarbowymi i ZUS.

Działania Twojej firmy obejmują wprowadzanie innowacji, wytworzenie wartości niematerialnych i prawnych, zarabiasz na własnych programach komputerowych lub na patentach? Do profesjonalnych rozliczeń możesz zatrudnić eksperta – nas! Wyróżniamy się fachową wiedzą i doświadczeniem w obsłudze firm z branży IT, w tym w rozliczeniach umów o pracę i cywilno-prawnych również w zakresie honorarium z tytułu praw autorskich. 

Dane elektronicznie

Masz dane w programie czy systemie informatycznym innym niż enova 365? Możemy je przenieść do enova365 – migrujemy wszystkie dane z systemu Sage Symfonia, Comarch Optima. Przeprowadzamy migracje i integracje sprawnie, a przy tym bezpiecznie – dzięki wsparciu ekspertów od wdrożeń systemów informatycznych – XLE Sp. z o. o.

Chcesz zmienić system lub oprogramowanie w Twojej firmie? Zgłoś do nas swoje potrzeby, dopasujemy system z odpowiednimi modułami, byś mógł zarządzać procesami biznesowymi w sposób jak najbardziej efektywny.

Wiadomo jak istotne jest bezpieczeństwo danych. Realizując nasze usługi,  służymy zabezpieczonymi elektronicznymi narzędziami, dzięki którym obieg dokumentów odbywa się bez namnażających się wydruków, bez przenoszenia papierów po biurkach i szafach, bez ryzyka ich zniszczenia lub zagubienia. Ponadto zdalny kontakt z naszym biurem oraz dostęp online do dokumentacji poprzez pulpit pracownika w enova 365, zapewnia możliwość kontroli obszarów kadrowych, pełną kontrolę zarządczą, w każdej chwili, gdziekolwiek się znajdujesz i w czasie, który Tobie odpowiada.

e-teczki

Jesteś na bieżąco? Chcesz przenieść dane z papierowej teczki akt osobowych do elektronicznej wersji, ale jest to dla Ciebie wyzwaniem i odkładasz temat na później?

Mamy doświadczenie w bezpiecznym przenoszeniu danych i sprawnie poprowadzimy Twoje e-teczki. Nie wahaj się dłużej. Dzięki e-dokumentacji pracowniczej:

 • obniżasz koszty związane z przetrzymywaniem, tradycyjną archiwizacją dokumentacji
 • usprawnisz przepływ informacji, usprawnisz komunikację pracowników z działem kadr
 • zapewnisz bezpieczeństwo danych osobowych – zgodnie z RODO
 • zyskasz stały dostęp do danych obecnych i byłych pracowników, które będą usystematyzowane, zebrane w jednym miejscu.

Pracujemy na oprogramowaniu enova 365 – to kompletne rozwiązanie dla obszaru kadrowo-płacowego. Jednym kliknięciem docierasz do dokumentacji pracowniczej.

Obsługa PPK

NOWOŚĆ! W ramach naszych usług oferujemy obsługę Pracowniczych Planów Kapitałowych, w tym pomoc w wyborze instytucji finansowej zarządzającej PPK, wsparcie w przygotowaniu informacji o PPK dla pracowników oraz sporządzanie zestawień przelewów z tytułu zobowiązań PPK. Co miesiąc wykonamy dla Twojej firmy:

 • nadzór nad aktualizacją zgłoszeń i rezygnacji z PPK
 • wyliczenie składek PPK
 • złożenie deklaracji do wybranej instytucji.

Czy już wiesz wszystko na temat PPK? Tu znajdziesz więcej informacji, ale pamiętaj – nie tylko zlikwidujemy stosy papieru na biurkach, ale odciążymy też Twoją głowę. Jesteśmy dla Ciebie na bieżąco!

Domagaj się właściwego rozstrzygnięcia sprawy w ZUS

Może doświadczyłeś już zmagań z niekorzystną decyzją Zakładu Ubezpieczeń Społecznych? Czujesz się pokrzywdzony? Pomyślałeś o wsparciu profesjonalisty?

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją wydaną przez ZUS, pomożemy Ci przejść proces odwoławczy. Pracują dla nas specjaliści, którzy potrafią znaleźć właściwą ścieżkę w tym labiryncie.

 • przeanalizujemy i zweryfikujemy Twoje rozliczenia (naliczone świadczenia z ubezpieczeń społecznych – zasiłki chorobowe, zasiłki opiekuńcze, zasiłki macierzyńskie),
 • sporządzimy odpowiednie pisma, wnioski
 • będziemy Twoim reprezentantem w trakcie kontroli ZUS
 • będziemy Twoim reprezentantem przed sądami

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz wygrać!

Poznaj cennik naszych usług kadrowo-płacowych


Formularz kontaktowy

Zgłoś się do nas

  Szybki kontakt

  Biuro Obsługi Klienta