Outsourcing księgowości – zdalnie, z ERP enova365

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe i finansowe dla podmiotów z całej Polski
z wykorzystaniem narzędzi do elektronicznego obiegu dokumentów DMS z enova 365.

 

Jako ponadstandardowe Biuro Rachunkowe, wyróżniamy się biegłą znajomością różnych systemów informatycznych, w tym polecamy enova365 – z możliwością prowadzenia outsourcingu księgowości dla firm w całej Polsce. Od wielu lat pracujemy zdalnie oraz hybrydowo, a każdym Klientem indywidualnie zajmuje się doświadczona księgowa lub cały zespół księgowy.

Opiekujemy się małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami, jak i grupami kapitałowymi. Projektujemy systemy księgowe tak, by spełniały wymagania narzucane przepisami prawa, jak również wspierały naszych Klientów w analizach i podejmowaniu decyzji. Dzięki funkcjonalnościom systemu enova 365, udostępniamy wgląd w księgi rachunkowe online. Zdalna wymiana informacji między naszym Biurem Rachunkowym a Klientem umożliwia komunikację w dowolnym miejscu i czasie.

Na czym polega outsourcing księgowości? Przeczytaj artykuł i oceń, czy Twoja firma w ten sposób może dokonać efektywnej kosztowo zmiany w obszarze administracyjnym. 

Dla Was pracuje doświadczony zespół specjalistów z zakresu rachunkowości również  poza Gdynią, czyli m.in. w miastach: Gdańsk, Sopot (trójmiasto i okolice), Szczecin, Warszawa, Wrocław, Poznań. Sprawdź referencje od naszych Klientów.

Chcesz zmniejszyć koszty utrzymania działu księgowości  w swojej firmie (bo 1 księgowa nie jest w stanie stale obsługiwać przelewy, prowadzić Twoje księgi rachunkowe / księgi handlowe, sprawozdania, analizy )? Dopasuj zakres i model współpracy z Biurem Rachunkowym do swoich potrzeb. Sprawdź, jakie proponujemy opcje współpracy z naszym biurem rachunkowym z wykorzystaniem oprogramowania ERP enova365.

Nasze usługi finansowe to między innymi:

  • przygotowanie przelewów za zobowiązania handlowe w systemie bankowym Klienta
  • przygotowanie przelewów za zobowiązania wynagrodzeniowe w systemie bankowym Klienta
  • przygotowanie przelewów za zobowiązania podatkowe w systemie bankowym Klient

Nie musisz być na bieżąco z przepisami – wystarczy, że my się w tym specjalizujemy – doradzimy, wesprzemy, rozliczymy. Z nami możesz po prostu skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Zajmujesz się planowaniem i podejmowaniem decyzji biznesowych? U nas analizy finansowe możesz otrzymywać na bieżąco, nie musisz czekać do końca miesiąca. Nie dość, że generowane z aktualnych danych, to jeszcze wizualnie piękne – takie raporty tworzymy. Zakochasz się w narzędziu enova365 BI – Business Intelligence – tak jak my!

 

wykresy w enova365 BI księgowość od neofin

Masz wdrożony system informatyczny, a może korzystasz z kilku narzędzi? Jesteśmy tu po to, by usprawniać i ułatwiać Twoje biznesowe funkcjonowanie i mamy możliwości oraz doświadczenie w migracji danych z Comarch Optima, Sage, Symfonia do systemu enova 365. Nie jesteś zadowolony z dotychczasowych narzędzi zarządzania procesami w Twojej firmie? Nie zapominaj, że wspiera nas firma wdrażająca systemy informatyczne. Pomożemy, przeniesiemy wszystko bez szkód do Twojego nowego systemu!

Jaki rodzaj współpracy w zakresie księgowości Tobie najbardziej odpowiada? 

Marzy Ci się uporządkowana baza danych klientów, CRM zintegrowany w jednym systemie? – słusznie, to rozwiązanie usprawnia obsługę klienta, zachwyci też Twoich pracowników. A może masz problem z windykacją należności? Możemy zautomatyzować również ten proces – system wychwyci dłużnika i wówczas nie ucieknie od powiadomień o należnościach.

Działania Twojej firmy obejmują wprowadzanie innowacji, zarabiasz na własnych programach komputerowych lub na patentach – jesteś beneficjentem IP Box? W NEOFIN wiemy wszystko o IP BOX, mamy doświadczenie w obsłudze firm, które korzystają z ulgi na prace B+R, tworzymy raporty dotyczące wynagrodzeń i wskazanych odliczeń podatkowych.

 

Outsourcing księgowy - pełna księgowość - wg krajowych i międzynarodowych standardów rachunkowości

Sprawozdania finansowe

Analizy finansowe

Nadzór księgowy

Konsolidacja sprawozdań finansowych grup kapitałowych

Standaryzacja księgowości

Specjalistyczne usługi rachunkowe

Obsługa audytów i kontroli

Sprawozdania GUS

XLE systemy informatyczne

Szukasz nowoczesnego rozwiązania do efektywnego zarządzania procesami biznesowymi w Twojej firmie? Skorzystaj z oferty naszej braterskiej firmy XLE sp. z o.o. – specjalistów we wdrażaniu systemów ERP.