Prowadzimy procesy kadrowo-płacowe

Świadczymy kompleksową obsługę kadrowo-płacową od chwili zatrudnienia pracownika.

 

Z nami nie potrzebujesz oddzielnego działu kadr, by mieć uporządkowane i sprawnie działające kwestie zarządzania wynagrodzeniami (w pełnym zakresie), nieobecnościami, badaniami lekarskimi, obowiązkowymi szkoleniami typu BHP, czy też wyposażeniem pracowników.

Czy kontakt z urzędami zwiększa Twoją satysfakcję z biznesu? Ograniczamy do minimum Twoje zaangażowanie w kontakty z urzędami skarbowymi i ZUS.

Działania Twojej firmy obejmują wprowadzanie innowacji, wytworzenie wartości niematerialnych i prawnych, zarabiasz na własnych programach komputerowych lub na patentach? Do profesjonalnych rozliczeń możesz zatrudnić eksperta – nas! Wyróżniamy się fachową wiedzą i doświadczeniem w obsłudze firm z branży IT, w tym w rozliczeniach umów o pracę i cywilno-prawnych również w zakresie honorarium z tytułu praw autorskich. Doradzamy i rozliczamy IPBOX.

 

Nowoczesny dział kadr i płac? Dobrze trafiłeś – zadbamy o Twoich pracowników profesjonalnie!

 

Skorzystaj z DMS – elektronicznego obiegu dokumentów i poznaj przyjemność zatwierdzania i archiwizacji wniosków o urlop czy delegację jednym kliknięciem. A może zastanawiasz się, jak zweryfikować czas pracy do danego projektu lub danego obszaru działalności? Operujemy narzędziami do automatyzacji procesu rozliczania czasu pracy i wynagrodzeń. Otrzymasz szczegółowe informacje o rzeczywistych kosztach pracowniczych przypisanych do projektu.

Co więcej, możesz również otrzymywać zestawienia danych, raporty w postaci wskaźników, tabeli, wykresów prezentowanych w ramach BI – Business Intelligence – na bieżąco! Jest to wspaniałe narzędzie, które pomaga w planowaniu i podejmowaniu decyzji biznesowych. Przykładowe wykresy w BI:

 

wykresy enova365 BI kadry od neofin

Migracje danych

Masz dane w programie czy systemie informatycznym innym niż enova? Możemy je przenieść do enova365migrujemy wszystkie dane z systemu Sage, Comarch Optima, Symfonia. Przeprowadzamy migracje i integracje sprawnie, a przy tym bezpiecznie – dzięki wsparciu ekspertów od wdrożeń systemów informatycznych naszej siostrzanej firmy XLE Sp. z o. o.

Chcesz zmienić system lub oprogramowanie w Twojej firmie? Zgłoś do nas swoje potrzeby, dopasujemy system z odpowiednimi modułami, byś mógł zarządzać procesami biznesowymi w sposób jak najbardziej efektywny.

Zależy Ci na bezpieczeństwie danych? Wiadomo! Służymy zabezpieczonymi elektronicznymi narzędziami, dzięki którym obieg dokumentów odbywa się bez namnażających się wydruków, bez przenoszenia papierów po biurkach i szafach, bez ryzyka ich zniszczenia lub zagubienia. Ponadto zdalny kontakt z naszym biurem oraz dostęp online do dokumentacji poprzez pulpit pracownika w enova 365, zapewni Ci możliwość kontroli obszarów kadrowych, pełną kontrolę zarządczą, w każdej chwili, gdziekolwiek się znajdujesz i w czasie, który Tobie odpowiada.

 

e-teczki

Jesteś na bieżąco? Chcesz przenieść dane z papierowej teczki akt osobowych do elektronicznej wersji, ale jest to dla Ciebie wyzwaniem i odkładasz temat na później?

Mamy doświadczenie w bezpiecznym przenoszeniu danych i sprawnie poprowadzimy Twoje e-teczki. Nie wahaj się dłużej. Dzięki e-dokumentacji pracowniczej:

  • obniżasz koszty związane z przetrzymywaniem, tradycyjną archiwizacją dokumentacji
  • usprawnisz przepływ informacji, usprawnisz komunikację pracowników z działem kadr
  • zapewnisz bezpieczeństwo danych osobowych – zgodnie z RODO
  • zyskasz stały dostęp do danych obecnych i byłych pracowników, które będą usystematyzowane, zebrane w jednym miejscu.

Pracujemy na oprogramowaniu enova 365 – to kompletne rozwiązanie dla obszaru kadrowo-płacowego. Jednym kliknięciem docierasz do dokumentacji pracowniczej.

obsługa e-teczki z enova365 od neofin

Obsługa PPK

NOWOŚĆ! W ramach naszych usług oferujemy obsługę Pracowniczych Planów Kapitałowych, w tym pomoc w wyborze instytucji finansowej zarządzającej PPK, wsparcie w przygotowaniu informacji o PPK dla pracowników oraz sporządzanie zestawień przelewów z tytułu zobowiązań PPK. Co miesiąc wykonamy dla Twojej firmy:

  • nadzór nad aktualizacją zgłoszeń i rezygnacji z PPK
  • wyliczenie składek PPK
  • złożenie deklaracji do wybranej instytucji.

Czy już wiesz wszystko na temat PPK? Tu znajdziesz więcej informacji, ale pamiętaj – nie tylko zlikwidujemy stosy papieru na biurkach, ale odciążymy też Twoją głowę. Jesteśmy dla Ciebie na bieżąco!

Pełna obsługa kadrowa

Obsługa płacowa

Obsługa umów cywilno-prawnych

Obsługa rozliczeń obcokrajowców

Audyty kadrowo-płacowe

System do elektronicznego obiegu dokumentów

System do wglądu online w dane o zatrudnieniu

Opracowania aktów wewnętrznego prawa

Zestawienia niestandardowe

Rozliczanie składek PFRON

Sprawozdania GUS

Deklaracje roczne PIT

Reprezentacja podczas kontroli urzędowych

Obsługa PPK

Masz pytania, wątpliwości?

Zapraszamy do kontaktu

XLE systemy informatyczne

Szukasz nowoczesnego rozwiązania do efektywnego zarządzania procesami biznesowymi w Twojej firmie? Skorzystaj z oferty naszej braterskiej firmy XLE sp. z o.o. – specjalistów we wdrażaniu systemów ERP.