Prowadzimy procesy kadrowo-płacowe

Kompleksowa obsługa kadrowo płacowa od chwili zatrudnienia pracownika

 

Z nami nie potrzebujesz oddzielnego działu kadr, by mieć uporządkowane i sprawnie działające kwestie zarządzania wynagrodzeniami (w pełnym zakresie), nieobecnościami, badaniami lekarskimi, obowiązkowymi szkoleniami typu BHP, czy też wyposażeniem pracowników.

 Outsourcing kadr i płac

 Zapewniamy outsourcing kadrowo-płacowy, czyli kompleksową obsługę kwestii administracji kadr oraz rozliczenia kadr w firmach różnej wielkości, w tym z oddziałami rozlokowanymi w odległych miejscach. Dzięki outsourcingowi kadrowo płacowemu zyskujesz dział kadrowy bez obciążania swojej firmy kolejnymi etatami. Z usługami Neofin dokumentacja kadrowa i płacowa jest zawsze zgodna z obowiązującymi przepisami.

Jak wprowadzić w firmie teczki pracownicze w wersji elektronicznej? Nasz outsourcing kadrowy obejmuje również opcję wprowadzenia e-teczek osobowych, ich bezpieczne przechowywanie, dogodny dostęp oraz aktualizację danych. Zadbamy również o wszelkie aspekty związane z PPK – Pracowniczymi Planami Kapitałowymi.

Czy kontakt z urzędami zwiększa Twoją satysfakcję z biznesu? Ograniczamy do minimum Twoje zaangażowanie w kontakty z urzędami skarbowymi i ZUS.

Działania Twojej firmy obejmują wprowadzanie innowacji, wytworzenie wartości niematerialnych i prawnych, zarabiasz na własnych programach komputerowych lub na patentach? Do profesjonalnych rozliczeń możesz zatrudnić eksperta – nas! Wyróżniamy się fachową wiedzą i doświadczeniem w obsłudze firm z branży IT, w tym w rozliczeniach umów o pracę i cywilno-prawnych również w zakresie honorarium z tytułu praw autorskich. Doradzamy i rozliczamy IPBOX.

Nowoczesny dział kadr i płac w outsourcingu. Zadbamy o Twoich pracowników profesjonalnie!

Skorzystaj z DMS – elektronicznego obiegu dokumentów i poznaj przyjemność zatwierdzania i archiwizacji wniosków o urlop czy delegację jednym kliknięciem. A może zastanawiasz się, jak zweryfikować czas pracy do danego projektu lub danego obszaru działalności? Operujemy narzędziami do automatyzacji procesu rozliczania czasu pracy i wynagrodzeń. Otrzymasz szczegółowe informacje o rzeczywistych kosztach pracowniczych przypisanych do projektu.

Gdziekolwiek znajduje się Twoja firma, czy Twoi pracownicy – obsługujemy z sukcesem kadry i płace w różnych miastach, w tym: trójmiasto – Gdynia, Sopot Gdańsk, Warszawa, Wrocław, Szczecin, Poznań …

Co więcej, możesz również otrzymywać zestawienia danych, raporty w postaci wskaźników, tabeli, wykresów prezentowanych w ramach BI – Business Intelligence – na bieżąco! Jest to wspaniałe narzędzie, które pomaga w planowaniu i podejmowaniu decyzji biznesowych. Przykładowe wykresy w BI:

 

wykresy enova365 BI kadry od neofin

Migracje danych

Masz dane w programie czy systemie informatycznym innym niż enova 365? Możemy je przenieść do enova365migrujemy wszystkie dane z systemu Sage Symfonia, Comarch Optima. Przeprowadzamy migracje i integracje sprawnie, a przy tym bezpiecznie – dzięki wsparciu ekspertów od wdrożeń systemów informatycznych naszej siostrzanej firmy XLE Sp. z o. o.

Chcesz zmienić system lub oprogramowanie w Twojej firmie? Zgłoś do nas swoje potrzeby, dopasujemy system z odpowiednimi modułami, byś mógł zarządzać procesami biznesowymi w sposób jak najbardziej efektywny.

Zależy Ci na bezpieczeństwie danych? Wiadomo! Służymy zabezpieczonymi elektronicznymi narzędziami, dzięki którym obieg dokumentów odbywa się bez namnażających się wydruków, bez przenoszenia papierów po biurkach i szafach, bez ryzyka ich zniszczenia lub zagubienia. Ponadto zdalny kontakt z naszym biurem oraz dostęp online do dokumentacji poprzez pulpit pracownika w enova 365, zapewni Ci możliwość kontroli obszarów kadrowych, pełną kontrolę zarządczą, w każdej chwili, gdziekolwiek się znajdujesz i w czasie, który Tobie odpowiada.

 

e-teczki

Jesteś na bieżąco? Chcesz przenieść dane z papierowej teczki akt osobowych do elektronicznej wersji, ale jest to dla Ciebie wyzwaniem i odkładasz temat na później?

Mamy doświadczenie w bezpiecznym przenoszeniu danych i sprawnie poprowadzimy Twoje e-teczki. Nie wahaj się dłużej. Dzięki e-dokumentacji pracowniczej:

 • obniżasz koszty związane z przetrzymywaniem, tradycyjną archiwizacją dokumentacji
 • usprawnisz przepływ informacji, usprawnisz komunikację pracowników z działem kadr
 • zapewnisz bezpieczeństwo danych osobowych – zgodnie z RODO
 • zyskasz stały dostęp do danych obecnych i byłych pracowników, które będą usystematyzowane, zebrane w jednym miejscu.

Pracujemy na oprogramowaniu enova 365 – to kompletne rozwiązanie dla obszaru kadrowo-płacowego. Jednym kliknięciem docierasz do dokumentacji pracowniczej.

obsługa e-teczki z enova365 od neofin

Obsługa PPK

NOWOŚĆ! W ramach naszych usług oferujemy obsługę Pracowniczych Planów Kapitałowych, w tym pomoc w wyborze instytucji finansowej zarządzającej PPK, wsparcie w przygotowaniu informacji o PPK dla pracowników oraz sporządzanie zestawień przelewów z tytułu zobowiązań PPK. Co miesiąc wykonamy dla Twojej firmy:

 • nadzór nad aktualizacją zgłoszeń i rezygnacji z PPK
 • wyliczenie składek PPK
 • złożenie deklaracji do wybranej instytucji.

Czy już wiesz wszystko na temat PPK? Tu znajdziesz więcej informacji, ale pamiętaj – nie tylko zlikwidujemy stosy papieru na biurkach, ale odciążymy też Twoją głowę. Jesteśmy dla Ciebie na bieżąco!

 

Domagaj się właściwego rozstrzygnięcia sprawy w ZUS

 

Może doświadczyłeś już zmagań z niekorzystną decyzją Zakładu Ubezpieczeń Społecznych? Czujesz się pokrzywdzony? Pomyślałeś o wsparciu profesjonalisty?

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją wydaną przez ZUS, pomożemy Ci przejść proces odwoławczy. Pracują dla nas specjaliści, którzy potrafią znaleźć właściwą ścieżkę w tym labiryncie.

 • przeanalizujemy i zweryfikujemy Twoje rozliczenia (naliczone świadczenia z ubezpieczeń społecznych – zasiłki chorobowe, zasiłki opiekuńcze, zasiłki macierzyńskie),
 • sporządzimy odpowiednie pisma, wnioski
 • będziemy Twoim reprezentantem w trakcie kontroli ZUS
 • będziemy Twoim reprezentantem przed sądami

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz wygrać!

W naszej ofercie Neofin kadry i płace informatycznie:

Pełna obsługa kadrowa

Obsługa płacowa

Obsługa umów cywilno-prawnych

Obsługa rozliczeń obcokrajowców

Audyty kadrowo-płacowe

System do elektronicznego obiegu dokumentów

System do wglądu online w dane o zatrudnieniu

Opracowania aktów wewnętrznego prawa

Zestawienia niestandardowe

Analizy BI

Rozliczanie składek PFRON

Sprawozdania GUS

Deklaracje roczne PIT

Reprezentacja podczas kontroli urzędowych

Obsługa PPK

Doradztwo dot. prawa pracy

Wsparcie w sporach z ZUS

XLE systemy informatyczne

Szukasz nowoczesnego rozwiązania do efektywnego zarządzania procesami biznesowymi w Twojej firmie? Skorzystaj z oferty naszej braterskiej firmy XLE sp. z o.o. – specjalistów we wdrażaniu systemów ERP.