Przejdź do treści

Neofin – outsourcing księgowości w Gdyni i Trójmieście

Zależy Ci na rzetelnym i profesjonalnym prowadzeniu księgowości? Jako biuro rachunkowe Neofin przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową ofertę outsourcingu księgowości w Gdyni i okolicach. Specjalizujemy się również w prowadzeniu kadr i płac, a nasze usługi świadczymy z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych, w tym systemu ERP enova365. Poznaj naszą ofertę i zaufaj prawdziwym profesjonalistom.

Kim jesteśmy?

Nasze biuro rachunkowe powstało w 2014 roku. Od 10. lat wspieramy przedsiębiorców w prowadzeniu księgowości. W tym czasie staliśmy się zaufanym biurem rachunkowym w Gdyni i okolicach. Nasz zespół tworzą eksperci, którzy są na bieżąco z nowelizacjami prawnymi dotyczącymi podatków i doskonale rozumieją potrzeby przedsiębiorców. Dzięki temu oferowany przez nas outsourcing finansowo-księgowy jest szyty na miarę. Na co dzień korzystamy w nowoczesnych technologii informatycznych, w tym z programu enova365. Współpracujemy m.in. ze spółkami mediowymi i branżą IT. Z powodzeniem poprowadzimy księgowość także dla przedsiębiorców z innych sektorów.

Jakie usługi oferujemy?

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe dostosowane do obecnych wymagań rynku. Nad wszystkim czuwają doświadczeni specjaliści, a prowadzone przez nas rozliczenia uwzględniają interes klienta i są zgodne z obowiązującymi przepisami. W ten sposób dbamy nie tylko o finanse Twojej firmy, ale również o Twoje bezpieczeństwo. Za każdym razem zakres współpracy dopasowujemy do potrzeb właściciela, charakterystyki przedsiębiorstwa oraz jej obecnej sytuacji. Współpraca może obejmować nie tylko bieżącą obsługę, ale również wsparcie konsultacyjne i interpretacje różnego rodzaju zdarzeń księgowych.

Nasz outsourcing usług księgowych w Gdyni i okolicach obejmuje m.in.:

  • pełną księgowość (zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi standardami rachunkowości);
  • prowadzenie ksiąg podatkowych;
  • pomoc w otwarciu i prowadzeniu działalności gospodarczej;
  • konsultacje księgowe;
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych;
  • prowadzenie nadzoru księgowego;
  • konsolidację sprawozdań w grupach kapitałowych;
  • standaryzację księgowości;
  • obsługę audytów i kontroli.

Ponadto zakres współpracy można rozszerzyć o usługi kadrowo-płacowe. W jej trakcie możemy zmodyfikować zakres działań i dostosować je do zmieniających się potrzeb przedsiębiorstwa. My zadbamy o Twoje finanse i poprawne rozliczenia, a Ty skupisz się na kluczowej działalności i rozwoju swojego biznesu.

Dlaczego warto skorzystać z outsourcingu księgowości?

Jest przynajmniej kilka kluczowych powodów, dla których warto skorzystać z oferty biura rachunkowego i postawić na outsourcing księgowości. Wybrane korzyści zależą bezpośrednio od specyfiki firmy i jej dotychczasowej historii. Poniżej przedstawiamy jednak uniwersalne zalety podjęcia współpracy z naszym biurem rachunkowym Neofin z Gdyni.

Oszczędność pieniędzy

Skorzystanie z zewnętrznej księgowości to sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i zoptymalizowanie kosztów prowadzenia firmy. Nawiązując z nami współpracę, nie musisz tworzyć dodatkowego stanowiska księgowej. Oszczędzasz nie tylko na utrzymaniu pracownika, ale również na wyposażeniu jego stanowiska pracy. Ponadto gwarantujesz sobie ciągłość świadczenia usług bez względu na okres urlopowy czy też wypadki losowe i choroby. Pod tym względem outsourcing księgowości to strzał w dziesiątkę.

Oszczędność czasu

To, co z nami zaoszczędzisz, to również czas. To my przejmiemy na siebie kluczowe działania związane z prowadzeniem rozliczeń, sprawozdań finansowych czy też przygotowywaniem pism do Urzędu Skarbowego. Dzięki temu lepiej wykorzystasz zasoby osobowe w organizacji. Zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy skupicie się na kluczowych działaniach z punktu widzenia rozwoju firmy i zwiększania jej przychodów. My zajmiemy się Twoimi finansami i rozliczeniami, a Ty skalowaniem biznesu i wejściem z nim na jeszcze wyższy poziom.

Gwarancja efektywnego wsparcia

Prawo podatkowe zmienia się regularnie. Wprowadzane są nowe prawa i obowiązki podatników oraz możliwości wykorzystywania odliczeń w celu optymalizacji zysków. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że trudno być z tym na bieżąco. Na szczęście nie musisz tego śledzić. To naszym obowiązkiem jest dokładna znajomość obowiązujących przepisów i bycie na bieżąco z interpretacjami wydawanymi przez Urząd Skarbowy. W ten sposób zabezpieczamy interes naszych klientów i utrzymujemy najwyższy standard świadczonych usług. Wspiera nas w tym system enova365, który jest dostosowany do wymagań prawnych.

Obsługa księgowości z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi polecana przez przedsiębiorców

Od początku działalności naszego biura rachunkowego Neofin stawiamy na innowacyjne narzędzia informatyczne. Korzystamy głównie z systemu ERP enova365. Ułatwia on komunikację z klientami i automatyzuje wiele rutynowych czynności. Dzięki temu jesteśmy w stanie jeszcze dokładniej świadczyć nasze usługi oraz lepiej zadbać o potrzeby przedsiębiorców.

System enova365 wykorzystujemy do elektronicznego obiegu dokumentów oraz rozliczeń. Docelowo posiada on dwa podstawowe moduły: enova Księgowość i enova Kadry. Skonfigurujemy je tak, aby profesjonalnie obsłużyć Twoją firmę, a Ty zyskasz kontrolę nad prowadzonymi rozliczeniami i dostęp do zaawansowanych statystyk i analiz. Dzięki nim podejmiesz właściwe decyzje biznesowe. Model współpracy z naszym biurem oparty o oprogramowanie enova365 rekomendowany jest przez naszych dotychczasowych klientów.

Skorzystaj z naszych usług

Już dziś postaw na outsourcing usług księgowych w Gdyni z naszym biurem Neofin i zapewnij sobie spokój i bezpieczeństwo. Zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem. Zapoznamy się z Twoimi potrzebami i na tej podstawie przygotujemy indywidualną ofertę współpracy. Udostępnimy Ci dostęp do nowoczesnych narzędzi online, co wpłynie korzystnie na efektywność współpracy i da Ci dodatkowe możliwości w ramach prowadzenia biznesu. Skontaktuj się z nami, a my poprowadzimy Cię przez cały proces. Do usłyszenia!

logo neofin kadry i płace